Сефкерин — разлика између измена

232 бајта уклоњена ,  пре 12 година
м
Исправка шаблона за координате
м (Исправка шаблона за координате)
|округ=Јужно-банатски
|општина=Опово
|географска_ширина=45° 00′ 17" СГШ
|географска_дужина=20° 28′ 58" ИГД
|надм висина=77
|популација=2627
* [http://www.mapquest.com/maps/map.adp?latlongtype=decimal&latitude=45.002833&longitude=20.476333&zoom=8 План насеља на мапи (-{Mapquest}-)]
 
 
{{Координате|45_00_17_N_20_28_58_E|45° 00' 17" СГ Ш, 20° 28' 58" ИГД}}
 
{{Општина Опово}}
13.848

измена