Сремска Каменица — разлика између измена

м
Исправка шаблона за координате
м (Исправка шаблона за координате)
|град=Нови Сад
|градска општина=Петроварадин
|географска_ширина=45° 13′ 24" СГШ
|географска_дужина=19° 50′ 35" ИГД
|надм висина=171
|популација=11205
*[[Петроварадин]]
*[[Фрушка гора]]
 
{{Координате|45_13_24_N_19_50_35_E|45° 13' 24" СГ Ш, 19° 50' 35" ИГД}}
 
 
13.848

измена