Тоба (Нова Црња) — разлика између измена

м
Исправка шаблона за координате
м (Исправка шаблона за координате)
|округ=Средње-банатски
|општина=Нова Црња
|географска_ширина=45° 41′ 16" СГШ
|географска_дужина=20° 33′ 22" ИГД
|надм висина=68
|популација=691
* [http://www.mapquest.com/maps/map.adp?latlongtype=decimal&latitude=45.686&longitude=20.553666&zoom=8 План насеља на мапи (-{Mapquest}-)]
 
 
{{Координате|45_41_16_N_20_33_22_E|45° 41' 16" СГ Ш, 20° 33' 22" ИГД}}
 
{{Општина Нова Црња}}
13.848

измена