Торњош — разлика између измена

232 бајта уклоњена ,  пре 12 година
м
Исправка шаблона за координате
м (Бот Додаје: ru:Торнёш)
м (Исправка шаблона за координате)
|округ=Северно-банатски
|општина=Сента
|географска_ширина=45° 52′ 42" СГШ
|географска_дужина=19° 49′ 54" ИГД
|надм висина=114
|популација=1766
*[http://www.tornyos.org.yu/ Презентација села] {{hu}}
 
 
{{Координате|45_52_42_N_19_49_54_E|45° 52' 42" СГ Ш, 19° 49' 54" ИГД}}
{{Општина Сента}}
 
13.848

измена