Челарево — разлика између измена

232 бајта уклоњена ,  пре 12 година
м
Исправка шаблона за координате
м
м (Исправка шаблона за координате)
|округ=Јужно-бачки
|општина=Бачка Паланка
|географска_ширина=45° 16′ 10" СГШ
|географска_дужина=19° 31′ 31" ИГД
|надм висина=76
|популација=5423
Слика:Cseb2.jpg|Стара сеоска кућа
</gallery>
 
{{Координате|45_16_10_N_19_31_31_E|45°&nbsp;16'&nbsp;10"&nbsp;СГ Ш, 19°&nbsp;31'&nbsp;31"&nbsp;ИГД}}
 
{{Општина Бачка Паланка}}
13.848

измена