Манђелос — разлика између измена

113 бајтова уклоњено ,  пре 11 година
м
Исправка координата и извора
м (Напомене->Извори)
м (Исправка координата и извора)
|округ=Сремски
|општина=Сремска Митровица
 
|географска_ширина=45° 05′ 05" СГШ
|географска_дужина=19° 35′ 47" ИГД
|надм висина=130
|популација=1533
1.572.075

измена