Партија (сатрапија) — разлика између измена

м
Бот: Аутоматска замена текста (-{{напомене}} +{{извори}})
м (Исправка <references/> у {{напомене}})
м (Бот: Аутоматска замена текста (-{{напомене}} +{{извори}}))
 
==Референце==
{{извори}}
{{напомене}}
[[Категорија:Историја Ирана]]
 
489.541

измена