Помазање — разлика између измена

м
Бот: Аутоматска замена текста (-{{напомене}} +{{извори}})
м (Бот: Аутоматска замена текста (-{{напомене}} +{{извори}}))
 
== Наводи ==
<div class="references-small">{{напоменеизвори}}</div>
 
== Види још ==
511.827

измена