Сол — разлика између измена

4 бајта додата ,  пре 11 година
м
== Валута ==
* [[сол (валута)|сол]] и [[нови сол|нови сол]], [[Перу|перуанска]] [[валута]]
 
;== Људи ==
*[[Сол Белоу]]
*[[Коста дел Сол]]
 
== Скраћеница ==
 
{{wiktionary|Сол}}
 
;Људи
*[[Сол Белоу]]
*[[Коста дел Сол]]
 
{{Вишезначна одредница}}