887. п. н. е. — разлика између измена

14 бајтова уклоњено ,  пре 12 година
м
Бот Брише: id:887 SM
м (Бот Мења: uk:887 до н. е.)
м (Бот Брише: id:887 SM)
[[Категорија:880-е пне.]]
 
[[su:887 SM]]
[[bs:887 p.n.e.]]
[[fr:-887]]
[[gl:-887]]
[[id:887 SM]]
[[it:887 a.C.]]
[[ka:ძვ. წ. 887]]
[[lt:887 m. pr. m. e.]]
[[mk:887 п.н.е.]]
[[nap:887 AC]]
[[new:इ॰ पू॰ ८८७]]
[[nl:887 v.Chr.]]
[[new:इ॰ पू॰ ८८७]]
[[nap:887 AC]]
[[oc:-887]]
[[uz:Mil. av. 887]]
[[pl:887 p.n.e.]]
[[ru:887 год до н. э.]]
[[sk:887 pred Kr.]]
[[su:887 SM]]
[[uk:887 до н. е.]]
[[uz:Mil. av. 887]]
[[vec:887 a.C.]]
[[zh:前887年]]
111.435

измена