800. п. н. е. — разлика између измена

14 бајтова уклоњено ,  пре 12 година
м
Бот Брише: id:800 SM
м (Бот Додаје: oc:-800)
м (Бот Брише: id:800 SM)
[[Категорија:800-е пне.]]
 
[[su:800 SM]]
[[bs:800 p.n.e.]]
[[cs:800 př. n. l.]]
[[fr:-800]]
[[gl:-800]]
[[id:800 SM]]
[[is:800 f.Kr.]]
[[it:800 a.C.]]
[[lt:800 m. pr. m. e.]]
[[mk:800 п.н.е.]]
[[nap:800 AC]]
[[new:इ॰ पू॰ ८००]]
[[nl:800 v.Chr.]]
[[new:इ॰ पू॰ ८००]]
[[nap:800 AC]]
[[oc:-800]]
[[uz:Mil. av. 800]]
[[pl:800 p.n.e.]]
[[pt:800 a.C.]]
[[ru:800 год до н. э.]]
[[sk:800 pred Kr.]]
[[su:800 SM]]
[[uk:800 до н. е.]]
[[uz:Mil. av. 800]]
[[vec:800 a.C.]]
[[zh:前800年]]
111.435

измена