Диноша — разлика између измена

м
Ажурирање интернет адресе за сајт fallingrain
м (Исправка координата и извора)
м (Ажурирање интернет адресе за сајт fallingrain)
 
==Спољашње везе==
* [http://www.fallingrain.com/world/YIMJ/100/Dinosa.html Мапе, аеродроми и временска ситуација локација (-{Fallingrain}-)]
* [http://wikimapia.org/maps?ll=42.417833,19.336666&spn=0.3,0.3 Сателитска мапа (-{Wikimapia}-)]
* [http://www.maplandia.com/serbia-and-montenegro/crna-gora/dinosa/ Гугл сателитска мапа (-{Maplandia}-)]
524.047

измена