Охотск — разлика између измена

17 бајтова додато ,  пре 11 година
м
замена шаблона и сређивање празнина
м (замена шаблона и сређивање празнина)
м (замена шаблона и сређивање празнина)
| становништво = 5389
| година_становништво = 2005.
| надморска_висина =
|средња висина=
| површина =
|водотокови= [[Охотско море]]
| поштански_код = 08234551
|позивнипозивни_број број= +7 42141
| временска_зона = 10
|часовна зона= 10
| гшир = 59
|min_lat= 23
1.572.075

измена