Охотск — разлика између измена

12 бајтова уклоњено ,  пре 11 година
м
нема резимеа измене
м (замена шаблона и сређивање празнина)
м
| грб = Coat of Arms of Okhotsk (Khabarovsk krai) (1790).png|75п]]
| градска_застава =
| регион=
| федерални_округ = [[Далекоисточни федерални округ|Далекоисточни]]
|субјект крај = [[Хабаровски крај]]
| гувернер=
| градоначелник =
| оснивање = 1647.
| град_од= 1949.
| стара_имена=
| становништво = 5389
| година_становништво = 2005.
| надморска_висина =
| површина =
| водотокови= [[Охотско море]]
| поштански_код = 08234551
| позивни_број = +7 42141
| временска_зона = 10
| гшир = 59.361108
| гдуж = 143.228416
|min_lat= 23
| гдуж = 143
|min_lon= 18
| веб-страна =
}}