1046 Edwin — разлика између измена

6 бајтова додато ,  пре 12 година
м
Бот Мења: cs:Edwin (planetka)
м (Бот Додаје: fa:سیارک ۱۰۴۶)
м (Бот Мења: cs:Edwin (planetka))
[[Категорија:Астероиди главног астероидног појаса]]
 
[[cs:1046 Edwin (planetka)]]
[[de:(1046) Edwin]]
[[en:1046 Edwin]]
[[eu:1046 Edwin]]
[[fa:سیارک ۱۰۴۶]]
[[hu:1046 Edwin]]
[[it:1046 Edwin]]
[[hu:1046 Edwin]]
[[nn:1046 Edwin]]
[[pl:1046 Edwin]]
111.435

измена