Сан Кристобал — разлика између измена

м
нема резимеа измене
мНема описа измене
мНема описа измене
{{Град у Доминиканској Републици
| назив = Сан Кристобал
| изворни_назив = <small>-{Ciudad de San CristóbaCristóbal}-</small>
| опис_слике = Сан Кристобал положај
| покрајина = Сан Кристобал
826

измена