Естуар — разлика између измена

29 бајтова додато ,  пре 10 година
м (Бот Додаје: ht:Estyè)
#Пешић Л. 2001. ''Општа геологија - Егзодинамика''. Београд: Рударско-геолошки факултет
 
{{клица-геологија}}
{{Типови залива}}
[[Категорија:Ерозиони облици флувијалног процеса]]