Сопот (вишезначна одредница) — разлика између измена

нема резимеа измене
Нема описа измене
Нема описа измене
или
 
* [[Сопот (Сопот)|Сопот]] је насеље и [[Општина Сопот|градска општина]] у [[Београд]]уБеограду, Република Србија
* [[Сопот (Пирот)|Сопот]], насељено место у [[општинаопштини Пирот|општини, Пирот]];Република Србија
 
* [[Сопот (Велес)|Сопот]] је село у [[општина Велес|општини Велес]], БЈРМ
* [[Сопот (Куманово)|Сопот]] је село у [[општина Куманово|општини Куманово]], БЈРМ
 
* [[Сопот (Преграда)|Сопот]], насеље у граду [[Преграда|Прегради]], у [[Крапинско-загорска жупанија|Крапинско-загорској жупанији]], Република Хрватска
* [[Сопот (Загреб)]] је месна заједница у [[Нови Загреб|Новом Загребу]], Република Хрватска
 
или