Мосул — разлика између измена

163 бајта додата ,  пре 11 година
м
Други пројекти
м (Бот Додаје: ckb:موسڵ)
м (Други пројекти)
 
{{клица-град-Ирак}}
{{Други пројекти
{{Commonscat|Mosul}}
| commons = Mosul
| wikispecies =
| wiktionary =
| wikiversity =
| wikibooks =
| wikisource =
| wikiquote =
| wikinews = Мосул
}}
 
[[Категорија:Градови у Ираку]]
363.220

измена