Дик Адвокат — разлика између измена

м
додавање шаблона биографија или стандардизација
м (Разне исправке)
м (додавање шаблона биографија или стандардизација)
== Играчка каријера ==
 
*[[1967]] - [[1973]] : -{[[ADO La Haye]]}- - {{ЗД ХОЛ}}
*[[1973]] - [[1977]] : [[ФК Рода]] - {{ЗД ХОЛ}}
*[[1977]] - [[1979]] : [[ФК Венло]] - {{ЗД ХОЛ}}
*[[1979]] - [[1980]] : -{[[ADO La Haye]]}- - {{ЗД ХОЛ}}
*[[1980]] - [[1982]] : [[ФК Спарта Ротердам]] - {{ЗД ХОЛ}}
*[[1982]] - [[1983]] : -{[[K Berchem Sport]]}- - {{ЗД БЕЛ}}
*[[1982]] - [[1984]] : [[ФК Утрехт]] - {{ЗД ХОЛ}}
 
== Тренерска каријера ==
 
*[[1984]] - [[1987]] : [[Фудбалска репрезентација Холандије|репрезентација Холандије]]''(асистент)''
*[[1987]] - [[1989]] : [[ФК Харлем]] - {{ЗД ХОЛ}}
*[[1989]] - [[1991]] : [[FC Dordrecht|-{SVV bv Schiedam}-]] - {{ЗД ХОЛ}}
*[[1991]] - [[1992]] : [[Фудбалска репрезентација Холандије|репрезентација Холандије]] ''(асистент)''
*[[1992]] - [[1994]] : [[Фудбалска репрезентација Холандије|репрезентација Холандије]]
*[[1995]] - [[1998]] : [[ФК ПСВ Ајндховен]] - {{ЗД ХОЛ}}
*[[1998]] - [[2002]] : [[ФК Ренџерс]] - {{ЗД ШКО}}
*[[2002]] - [[2004]] : [[Фудбалска репрезентација Холандије|репрезентација Холандије]]
*[[2004]] - [[2005]] : [[Борусија Менхенгладбах]] - {{зас|Немачка}}
*[[2005]] : [[Фудбалска репрезентација Уједињених Арапскихг Емирата|репрезентација Уједињеник Арапских Емирата]]
*[[2005]] - [[2006]] : [[Фудбалска репрезентација Јужне Кореје|репрезентација Јужне Кореје]]
*[[2006]] - [[2009]] : [[ФК Зенит Санкт Петербург]] - {{зас|Русија}}
*[[2009]] - [[2010]] : [[Фудбалска репрезентација Белгије|репрезентација Белгије]] - {{ЗД БЕЛ}}
*после [[2010]] : [[Фудбалска репрезентација Русије|репрезентација Русије]] - {{зас|Русија}}
{{клица-фудбалер}}
1.572.075

измена