Косна — разлика између измена

64 бајта додата ,  пре 10 година
м
кутијица
Нема описа измене
м (кутијица)
|опис_слике =
|област = Банија
|жупанија = [[Сисачко-мославачка жупанија|Сисачко-мославачка]]
|општина = Општина Двор
|популација =
|површина =
|поштански_код =
|позивни_број = +385 44
|регистарска_ознака =
|гшир = 45.09222
1.572.075

измена