Социјалдемократска партија Хрватске — разлика између измена

м
нема резимеа измене
м
м
| идеологија = [[Социјалдемократија]],<br>[[Социјални либерализам|Социјал-либерализам]].
| позиција = [[Леви центар]]
| скупштина1 = [[Хрватски сабор]]
| број_мандата ={{Политичка партија/мандати|53|153|red}}
| међународно_чланство = [[Социјалистичка интернационала]]
| европско_чланство = [[Партија европског социјализма]]