Прва египатска династија — разлика између измена

нема резимеа измене
Нема описа измене
Нема описа измене
| [[3050. п. н. е.]]
|-
| [[ДјерЏер]]
| -
| 41 година ([[Камен из Палерма]])
| -
|-
| [[Džet|ДјетЏет]]
| -
| -
| 9 година ([[Камен из Палерма]])
|-
| [[Ка'аКаа]]
| -
| [[2916. п. н. е.|2916]]?–[[2890. п. н. е.]]
Анониман корисник