Отворите главни мени

Промене

17 бајтова додато ,  пре 7 година
м
r2.7.2+) (Робот: додато kv:1802 во
[[kn:೧೮೦೨]]
[[ko:1802년]]
[[kv:1802 во]]
[[ht:1802 (almanak gregoryen)]]
[[la:1802]]
522.179

измена