Отворите главни мени

Промене

17 бајтова додато ,  пре 7 година
м
r2.7.2+) (Робот: додато kv:1808 во
[[kn:೧೮೦೮]]
[[ko:1808년]]
[[kv:1808 во]]
[[ht:1808 (almanak gregoryen)]]
[[la:1808]]
522.302

измене