Дик Адвокат — разлика између измена

13 бајтова уклоњено ,  пре 8 година
м
м (презива се адвокат? :))
== Тренерска каријера ==
 
*[[1984]] — [[1987]] : [[Фудбалска репрезентација Холандије|репрезентација Холандије]] ''(асистент)''
*[[1987]] — [[1989]] : [[ФК Харлем]] - {{ЗД ХОЛ}}
*[[1989]] — [[1991]] : [[FC Dordrecht|-{SVV bv Schiedam}-]] - {{ЗД ХОЛ}}
*[[1991]] — [[1992]] : [[Фудбалска репрезентација Холандије|репрезентација Холандије]] ''(асистент)''
*[[1992]] — [[1994]] : [[Фудбалска репрезентација Холандије|репрезентација Холандије]]
*[[1995]] — [[1998]] : [[ФК ПСВ Ајндховен]] - {{ЗД ХОЛ}}
*[[1998]] — [[2002]] : [[ФК Ренџерс]] - {{ЗД ШКО}}
*[[2002]] — [[2004]] : [[Фудбалска репрезентација Холандије|репрезентација Холандије]]
*[[2004]] — [[2005]] : [[Борусија Менхенгладбах]] - {{зас|Немачка}}
*[[2005]] : [[Фудбалска репрезентација Уједињених Арапскихг Емирата|репрезентација Уједињеник Арапских Емирата]]
*[[2005]] — [[2006]] : [[Фудбалска репрезентација Јужне Кореје|репрезентација Јужне Кореје]]
*[[2006]] — [[2009]] : [[ФК Зенит Санкт Петербург]] - {{зас|Русија}}
*[[2009]] — [[2010]] : [[Фудбалска репрезентација Белгије|репрезентација Белгије]] - {{ЗД БЕЛ}}
*после [[2010]] : [[Фудбалска репрезентација Русије|репрезентација Русије]] - {{зас|Русија}}
 
== Спољашње везе ==