Отворите главни мени

Промене

32 бајта додата ,  пре 7 година
м
r2.7.2) (Робот: додато de:Microsoft Windows 3.0
[[cs:Windows 3.0]]
[[da:Microsoft Windows 3.0]]
[[de:Microsoft Windows 3.0]]
[[el:Windows 3.0]]
[[en:Windows 3.0]]
28.615

измена