Отворите главни мени

Промене

27 бајтова додато ,  пре 7 година
м
Робот: додато eu:Mendebaldeko Neisse
[[es:Río Neisse]]
[[eo:Neiße]]
[[eu:Mendebaldeko Neisse]]
[[fr:Neisse (rivière)]]
[[fy:Neisse]]
73.808

измена