Саломон Калу — разлика између измена

13 бајтова додато ,  пре 9 година
нема резимеа измене
Нема описа измене
Нема описа измене
| актуелни_клуб = {{ЗД|ФРА}} [[ФК Лил|Лил]]
| позиција = средина
| године = 2003–2006<br>2006–2006–2012<br>2012-
| клубови = {{ЗД|ХОЛ}} [[ФК Фејнорд|Фејнорд]]<br>{{ЗД|ЕНГ}} [[ФК Челси|Челси]]<br>{{ЗД|ФРА}} [[ФК Лил|Лил]]
| голови = 67 (35)<br>156 (36)<br>0 (0)