Врста (Бихаћ) — разлика између измена

м
проширивање увода
м (проширивање увода)
м (проширивање увода)
|општина=Бихаћ
|надм висина=
|географска_дужина=15° 49´ ИГД
|популација=661
|површина=
|поштански код=
|позивни број=037
1.572.075

измена