Банке — разлика између измена

49 бајтова додато ,  пре 8 година
м
децималне координате
м (r2.7.3) (Робот: додато ro:Benqué)
м (децималне координате)
|префектура=Бањер де Бигор
|кантон=Ланмезан
|географска_ширина= 43° 05' 44" СГШ.0955555555556
|географска_дужина= 00° 17' 01" ИГД.283611111111111
|гшир=43.0955555555556
|гдуж=0.283611111111111
|надморска_висина=488
|максимална_надморска_висина=494
1.572.075

измена