Брабан ле Роа — разлика између измена

м
децималне координате
м (r2.7.1) (Робот: додато sv:Brabant-le-Roi)
м (децималне координате)
|префектура=Бар ле Дик
|кантон=Ревињи сир Орнен
|географска_ширина= 48° 50' 47" СГШ.8463888888889
|географска_дужина= 04° 59' 02" ИГД4.98388888888889
|гшир=48.8463888888889
|гдуж=4.98388888888889
|надморска_висина=145
|максимална_надморска_висина=187
1.572.075

измена