Оган — разлика између измена

50 бајтова додато ,  пре 9 година
м
децималне координате
м (Робот: додато ro:Augan)
м (децималне координате)
|префектура=Ван
|кантон=Гер
|географска_ширина= 47° 55' 14" СГШ.9205555555556
|географска_дужина= 02° 16' 37" ЗГД-2.27694444444444
|гшир=47.9205555555556
|гдуж=-2.27694444444444
|надморска_висина=83
|максимална_надморска_висина=144
1.572.075

измена