Белбез — разлика између измена

м
децималне координате
м (r2.7.3) (Робот: додато ms:Belbèse)
м (децималне координате)
|префектура=Кастелсаразен
|кантон=Бомон де Ломањ
|географска_ширина= 43° 54' 09" СГШ.9025
|географска_дужина= 01° 04' 16" ИГД1.07111111111111
|гшир=43.9025
|гдуж=1.07111111111111
|надморска_висина=169
|максимална_надморска_висина=208
1.572.075

измена