Бел ет Улфор — разлика између измена

м
децималне координате
м (Робот: додато ro:Belle-et-Houllefort)
м (децималне координате)
|префектура=Булоњ сир Мер
|кантон=Девр
|географска_ширина= 50° 44' 39" СГШ.7441666666667
|географска_дужина= 01° 45' 34" ИГД1.75944444444444
|гшир=50.7441666666667
|гдуж=1.75944444444444
|надморска_висина=40
|максимална_надморска_висина=84
1.572.075

измена