Бизан — разлика између измена

49 бајтова додато ,  пре 9 година
м
децималне координате
м (r2.7.3) (Робот: додато ro:Buzan, Ariège)
м (децималне координате)
|префектура=Сен Жирон
|кантон=Кастијон ан Кузеран
|географска_ширина= 42° 56' 34" СГШ.9427777777778
|географска_дужина= 00° 57' 50" ИГД.963888888888889
|гшир=42.9427777777778
|гдуж=0.963888888888889
|надморска_висина=700
|максимална_надморска_висина=1371
1.572.075

измена