Шосанак — разлика између измена

м
децималне координате
м (Робот: додато ro:Chaussenac)
м (децималне координате)
|префектура=Морјак
|кантон=Пло
|географска_ширина= 45° 10' 43" СГШ.1786111111111
|географска_дужина= 02° 16' 45" ИГД2.27916666666667
|гшир=45.1786111111111
|гдуж=2.27916666666667
|надморска_висина=650
|максимална_надморска_висина=723
1.572.075

измена