Кабур — разлика између измена

м
децималне координате
м (r2.7.1) (Робот: додато la:Cabourg)
м (децималне координате)
|префектура=Кан
|кантон=Кабур
|географска_ширина= 49° 17' 21" СГШ.2891666666667
|географска_дужина= 00° 06' 55" ЗГД-.115277777777778
|гшир=49.2891666666667
|гдуж=-0.115277777777778
|надморска_висина=5
|максимална_надморска_висина=15
1.572.075

измена