Данвил — разлика између измена

м
децималне координате
м (Робот: додато ro:Denneville)
м (децималне координате)
|префектура=Кутанс
|кантон=La Haye-du-Puits
|географска_ширина= 49° 18' 50" СГШ.3138888888889
|географска_дужина= 01° 39' 32" ЗГД-1.65888888888889
|гшир=49.3138888888889
|гдуж=-1.65888888888889
|надморска_висина=5
|максимална_надморска_висина=38
1.572.075

измена