23. фебруар — разлика између измена

м
м (Робот: додато nso:Dibokwane 23)
* [[1685]]. — [[Георг Фридрих Хендл]], немачки композитор († [[1759.]])
* [[1878]]. — [[Казимир Малевич]], руски сликар († [[1935.]])
* [[1883]]. — [[Виктор Флеминг]], [[САД|амерички]] [[филм|филмски]] [[редитељ]](† [[1949.]])
* [[1902]]. — [[Отокар Кершовани]], новинар и револуционар († [[1941]])
* [[1954]]. — [[Виктор Јушченко]], бивши [[Украјина|украјински]] [[председник]]
* [[1983]]. — [[Емили Блант]], [[енглеска]] [[глумица]]
* [[1994]]. — [[Дакота Фанинг]], [[САД|америчка]] [[глумица]]
 
==Смрти==
826

измена