Формула 1 — сезона 2012 — разлика између измена

нема резимеа измене
! 14.
| {{ЗД|СИН}} [[Велика награда Сингапура|Гран При Сингапура]]
| {{ЗД|ВБ}} [[Луис Хамилтон]]
|
| {{ЗД|НЕМ}} [[Николас Хилкенберг]]
|
| {{ЗД|НЕМ}} ''' [[Себастијан Фетел]]'''
|
| {{ЗД|АУТ}} [[Ред бул рејсинг|Ред Бул - Рено]]
|
|-
! 15.
| {{ЗД|ЈАП}} [[Велика награда Јапана|Јапански Гран При]]
| {{ЗД|НЕМ}} [[Себастијан Фетел]]
|
| {{ЗД|НЕМ}} [[Себастијан Фетел]]
|
| {{ЗД|НЕМ}} ''' [[Себастијан Фетел]]'''
|
| {{ЗД|АУТ}} [[Ред бул рејсинг|Ред Бул - Рено]]
|
|-
! 16.
| {{зас|Јужна Кореја}} [[Велика награда Кореје|Корејски Гран При]]
| {{ЗД|АУС}} [[Марк Вебер]]
|
| {{ЗД|АУС}} [[Марк Вебер]]
|
| {{ЗД|НЕМ}} ''' [[Себастијан Фетел]]'''
|
| {{ЗД|АУТ}} [[Ред бул рејсинг|Ред Бул - Рено]]
|
|-
! 17.
| {{ЗД|ИНД}} [[Велика награда Индије|Индијски Гран При]]
| {{ЗД|НЕМ}} [[Себастијан Фетел]]
|
| {{ЗД|ВБ}} [[Џенсон Батон]]
|
| {{ЗД|НЕМ}} ''' [[Себастијан Фетел]]'''
|
| {{ЗД|АУТ}} [[Ред бул рејсинг|Ред Бул - Рено]]
|
|-
! 18.
| {{ЗД|УАЕ}} [[Велика награда Абу Дабија|Гран При Абу Дабија]]
| {{ЗД|ВБ}} [[Луис Хамилтон]]
|
| {{ЗД|НЕМ}} [[Себастијан Фетел]]
|
| {{ЗД|ФИН}} ''' [[Кими Рејкенен]]'''
|
| {{ЗД|ВБ}} [[Лотус Ф1]]
|
|-
! 19.
42

измене