15. мај — разлика између измена

73 бајта додата ,  пре 15 година
*[[1886]]. - [[Емили Дикинсон]], америчка књижевница. (*[[1830]].)
*[[1914]]. - [[Јован Скерлић]], српски историчар и књижевни критичар, професор Београдског универзитета, члан [[Српска краљевска академија|Српске краљевске академије]].
*[[1935]]. - [[Казимир Малевич]], руски сликар
*[[1987]]. - [[Рита Хејворт]], америчка филмска глумица, [[холивуд]]ски [[секс]] симбол четрдесетих година [[20. век]]а.
 
84

измене