Андрија Хебранг — разлика између измена

нема резимеа измене
|држава смрти=<br />{{зас|СФРЈ}} [[Социјалистичка Федеративна Република Југославија|ФНР Југославија]]
|супруга=Олга Кон-Хебранг
|деца=[[Андрија Хебранг (син)|Андрија Хебранг]]
|КПЈ=[[1919]].
|функција=секретар [[Централни комитет|ЦК]] [[КПХ]]