Колисеум Алфонсо Перез — разлика између измена

м
ситно
м (Робот: додато id:Coliseum Alfonso Pérez)
м (ситно)
| име стадиона = Колисеум Алфонсо Перез
| надимак =
| слика = [[Слика:Coliseum-getafe.JPG|250п]]
| пуно име = Колисеум Алфонсо Перез
| локација = [[Хетафе]], [[Шпанија]]
1.572.075

измена