Категорија:Пенсилванија — разлика између измена

м
r2.7.1) (Робот: додато sco:Category:Pennsylvanie
м (r2.7.3) (Робот: додато lb:Kategorie:Pennsylvania)
м (r2.7.1) (Робот: додато sco:Category:Pennsylvanie)
[[qu:Katiguriya:Pennsylvania suyu]]
[[ru:Категория:Пенсильвания]]
[[sco:Category:Pennsylvanie]]
[[sq:Kategoria:Pennsylvania]]
[[simple:Category:Pennsylvania]]
3.213

измена