Отворите главни мени

Промене

66 бајтова додато ,  пре 6 година
м
додана категорија Личности Хладног рата помоћу геџета HotCat
[[Категорија:Демократска странка (САД)]]
[[Категорија:Амерички сенатори]]
[[Категорија:Личности Хладног рата]]
 
{{Link FA|vi}}