Отворите главни мени

Промене

нема резимеа измене
|[[Дeмeтeр Битeнц]] || генерал [[Максимилијан фон Вајхс]]
|-
|[[МaриaнМaрјaн СриенцСринц]] || поручник Ернст Штокман
|}