Gerrard

Придружио се на датум 6. јануар 2012.
* <b>Глумци и глумице: [[Арасели Арамбула]], [[Аријадне Дијаз]], [[Анхелика Ривера]], [[Азела Робинсон]], [[Алтаир Харабо]], [[Бланка Сото]], [[Виктор Норијега]], [[Вероника Кастро]], [[Габријел Сото]], [[Гај Екер]], [[Гиљермо Гарсија Канту]], [[Доминика Палета]], [[Eдуардо Сантамарина]], [[Есмералда Пиментел]], [[Ерик Елијас]], [[Зурија Вега]], [[Јадира Кариљо]], [[Каролина Техера]], [[Кариме Лозано]], [[Кристијан де ла Фуенте]], [[Лаура Кармајн]], [[Лаиша Вилкинс]], [[Летисија Калдерон]], [[Марисол дел Олмо]], [[Мајрин Виљануева]], [[Марија Марсела]], [[Пабло Монтеро]], [[Патрисија Мантерола]], [[Серхио Сендел]], [[Синтија Клитбо]], [[Тања Васкез]], [[Хосе Анхел Љамас]], [[Чантал Андере]], [[Џесика Коч]]</b>
 
* <b>Остало: [[Емилио Лароса]], [[Карлос Морено Лагвиљо]], [[Натали Лартије]], -{[[Premios TVyNovelas]]}-, -{[[Premio TVyNovelas a la mejor telenovela]]}-, -{[[Premio TVyNovelas a la mejor actriz protagónica]]}-, [[Пинк соуп]]
 
== '''Преуређени чланци:''' ==