ПФЛ Зрењанин — разлика између измена

нема резимеа измене
| нижи_ранг = [[Општинска лига Кикинда - Нови Бечеј]]<br>[[Општинска лига Житиште - Нова Црња]]<br>[[А лига ФСГ Зрењанин]]
| број_тимова = 16
| тренутни_шампион = [[ФК БилећанинЦрвена СечањЗвезда Руско Село|БилећанинЦрвена Звезда Руско СечањСело]] <small>(20112012/1213.)</small>
| вебсајт =
| сезона = [[ПФЛ Зрењанин 2012/13.|2012/13.]]
Анониман корисник