Шамони Мон Блан — разлика између измена

м
Додавање координата са енглеске Википедије
м (zamena sablona)
м (Додавање координата са енглеске Википедије)
|географска_ширина= 45° 55'23" СГШ
|географска_дужина= 06° 52' 11" ИГД
|гшир= 45.9231
|гдуж= 6.8697
|надм висина=|
|максимална_надморска_висина=4807
1.572.075

измена